Kontakta oss gärna

Tel: 018-29 24 66  Öppettider 8-12, 12.45-16.30
E-post: info@reagro.se Postadress: Ragnhildsvik 79, 741 91 Knivsta  |  Karta »

Vi som jobbar här:

 

Administration   Försäljning
Clas Urell - ReAgro VdClas Urell
vd

Tel: 018-29 24 66
clas@reagro.se
  Mikael Bengtson - ReAgro Ansvarig Sälj- & marknadMikael Bengtson
Ansvarig Sälj & marknad

Tel: 070-590 59 99
mikael@reagro.se
Canilla Enskär - ReAgro EkonomiansvarigCanilla Enskär
Ekonomiansvarig

Tel: 018-29 24 66
canilla@reagro.se
  Charlie Edlund - ReAgro Säljare MellansverigeCharlie Edlund
Säljare
Återvinning i mellersta och norra Sverige
Tel: 070-890 59 95
charlie@reagro.se
Jenny Öhrstedt - ReAgro EkonomiJenny Öhrstedt
Ekonomi

Tel: 070-970 59 95
info@reagro.se
  Olle Persson - ReAgro SäljareOlle Persson
Skrot, farligt avfall
Gårdshämtningar
Lantbruksplast
Tel: 070-510 19 82
olle@reagro.se
Helena Jansson - ReAgro WebbHelena Jansson
Webb

Tel: 070-874 59 95
helena@reagro.se
  Christer Ekholm - ReAgro Säljare Södra SverigeChrister Ekholm
Säljare
Återvinning i södra Sverige
Tel: 070-584 49 20
christer@reagro.se
    Majsan Brohlin - ReAgro Säljare SthlmMajsan Brolin
Säljare
Återvinning i Stockholm

Tel: 070-273 59 41
majsan@reagro.se

 

Styrelsen
Mikael Bengtson
Ordförande

Tel: 070-590 59 99
mikael@reagro.se
  Clas UrellClas Urell
vd
Tel: 018-29 24 66
clas@reagro.se
Bjorn Danckwardt-LillieströmBjörn Danckwardt-Lillieström
bjorn@reagro.se
  Mattias BengtsonMattias Bengtson
Tel: 070-720 59 99
mattias@reagro.se

Du kan också skicka ett meddelande till oss på kontoret via formuläret här:

Namn *

E-post *

Mobilnummer *

Skriv ett meddelande

* Obligatoriskt fält

 

Återvinningsverksamheten i Uppsala och Knivsta sköts av Ekmaco AB som ingår i vår koncern. Vill du kontakta Ekmaco så klicka här »